Attilas99 hozzászólása:

hát ez a meccs elúszott (meg a 2 pont) a védelem meg a kapus miatt.
ezt a meccset hozni kellett volna de mégis fordult a kocka mikor átvettük a vezetést 3:2-re.na ennél a pontnál kellett volna nyomni az ellenfelet és bevágni még 1 gólt

PP-t nagyon fosul nyomtuk.az ellenfél kitámadott,mi meg nem tudtunk felállni a harmadjukban.ez van.ezen is kellene változtatni

Cawfordék ezen gondolkozzanak egy kicsit és dodjanak össze vmi jó sorokat

a mai Morrow - Ribeiro - Benn : párosítás nagyon jól szerepel az 1-2 harmadban.utána jöt Segal 2 gólja.és ha már ennyire benne vagyunk a meccsben,minek a :censored: dobjuk el magunktól

a PO-ba nagyon nehezen juthatunk be.ilyen (hullámzó) teljesítménnyel inkább ne is álmodozzunk róla.na yo,ne legyek ennyire pesszimista.